Про нашу компанію

Компанія”СИЗ” молода, але стрімко розвивається. Ми спеціалізуємося на оптовій та роздрібній торгівлі спецодягом, спецвзуттям і засобами індивідуального захисту (ЗІЗ). За короткий час ми зайняли позициї лідера серед постачальників подібної продукції в Україні для підприємств різних сфер промисловості: харчової, енергетичної, нафтової, газової, вугільної, хімічної та нафтохімічної, маталургії, машинобудівництва та металообробки.

Наша компанія продає виключно високоякісний робочий та захисний одяг, спецвзуття, робочі рукавиці, засоби індивідуального захисту від кращих європейських брендів, популярних у всьому світі::

3M, LEBER&HOLLMAN, REIS, CXS, DELTA PLUS (Panoply, Venitex, Tiger, Froment), CERVA, DUPONT, UVEX, Strong, Trident

З усіма перерахованими виробниками ми маємо прямі контракти, завдяки чому готові запропонувати Вам найприйнятніші ціни, гнучку систему знижок, мінімальні терміни доставки продукції.

НАША ПРОДУКЦІЯ

НАШІ ПЕРЕВАГИ

 1. Унікальний асортимент
  Компанія«СИЗ» пропонує найширний асортимент спецодягу, спецвзуття, засобів індивідуального захисту від кращих світових виробників в Україні. Співпрацюючи з нами, и захистите своїх співробітників “від голови до ніг”.
 2. Швидка доставка товарів
  Завдяки постійній наявності великої кількості товару на своїх складах в Україні та Польщі, ми маємо можливість доставляти товари за вашою адресою у стислі терміни. За наявності товару в Україні відправка здійснюється наступного дня з моменту замовлення, якщо товар на складах в Польщі, постачання займе до 7 робочих днів з моменту замовлення.
 3. Високий рівень обслуговування
  Ваш персональний менеджер працює з Понеділка по П’ятницю з 9:00 до 18:00 та здійснює оперативний підбір ЗІЗ, спецодягу та спецвзуття відповідно до Ваших побажань. Наші співробітники готові допомогти Вам на етапі підбору товару та в процесі обробки замовлення.
 4. Клієнтоорієнтованість
  Працюючи з нами, Ви отримуєте індивідуальний підхід, конкурентоспроможні ціни, гнучку систему знижок, мінімальні терміни доставки.
 5. Якісна продукція
  Наявність сертифікатів українського та європейського зразків підтверджує високу якість пропонованого товару.

наші клієнти

«МИРОНіВСьКИЙ ХЛіБОПРОДУКТ», «РОШЕН», Аеропорт «Бориспіль», «Астарта-Киев», «KARCHER», «Славутский пивзавод», «CASE (НФМ Агро, Кун-Украина)», «АВТ Бавария», «ИНАГРО», «Щедрий Лан», «ОДВ-Електрик», «Кромберг енд Шуберт Україна», «Евроголд Индастріз ЛТД» і багато інших.