УВАГА!

Замовляючи доставку товару сторонніми кур’єрськими службами (Нова Пошта, Міст Експрес) – при отриманні обов’язково перевіряйте наявність всього товару в замовленні, а також його зовнішній вигляд.
У разі пошкодження товару, або неповної комплектації замовлення – необхідно відмовитися від отримання товару та його оплати, а також скласти акт (претензію). Якщо трапиться така неприємність – обов’язково одразу ж повідомте нам про те, що сталося за телефоном: +38 (044) 223 67 73

Через напружену ситуацію у східному регіоні, тимчасово призупинено доставку товарів у Донецьку та Луганську області та інші тимчасово окуповані території України.

ДОСТАВКА у відділення «НОВА ПОШТА» по ​​всій Україні

За допомогою доставки «Нова Пошта» Ви можете отримати товар навіть у найвіддаленіших куточках України.
В середньому доставка займає 1-3 дні, під час замовлення наші менеджери повідомлять приблизну дату доставки перед відправкою товару.
Звертаємо Вашу увагу на те, що вартість доставки залежить від ваги та габаритів (від 50 до 250 грн.).
Вартість доставки товару Ви можете уточнити у нашого менеджера при оформленні замовлення або на сторінці товару, попередньо вказавши місто, куди замовляєте доставку

САМОВИВІЗ З НАШОГО МАГАЗИНУ

З магазину за адресою: м. Київ, вул. Бориспільська, 7 (оф.281/1).
У робочі дні ПН-ПТ з 9:00 до 18:00 після погодження замовлення з менеджером.
Оплата: готівкова, безготівкова.
Оскільки асортимент товару дуже широкий, ми не розмістити всі товари на вітринах для ознайомлення. Тому просимо узгоджувати Ваш візит заздалегідь.